Yoga lessen in Gent

Shweta Bhanot

Plaats: Gent & Melle
Lessen: Ma, Di, Woe 
Website: www.yogametshweta.be
Email: shweta@yogalife.org

Hatha Yoga, Corporate Yoga, Prive lessen, Teachers Training, Workshops

Yoga lessen in het Engels

Ilse Hubrecht

Plaats: Gent
Lessen: Ma, Do, Za 
Website: www.yoga-sana.com
email: ilsehubrecht@yahoo.com

Vinyasa, Yin yoga, Hatha yoga, Corporate Yoga, individele sessies Yoga Therapy

Yoga lessen in het Nederlands

Sarah Van Camp

Plaats: Gent
Lessen: Woe, Do
Website: www.yogastudiogroenevallei.be
email: sarah@yogalife.org 

Hatha Yoga, Yoga Nidra, Corporate Yoga, Private classes.

Yoga lessen in Nederlands en Engels

Els Grobben

Plaats: Gent & Sint-Martens-Latem
Lessen: Ma tot Vrij 
Website: yoga-tribe.weebly.com
Email: els@yoga-tribe.be

Hatha Yoga, Body Balance Trainer, Corporate Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Joke Ongena

Plaats: Destelbergen (Heusden) & Sint-Amandsberg
Lessen: Di, Do
Website: https://yoke.be 
E
mail: yoga@yoke.be 

Hatha Yoga, Meditation, Workshops, Teambuilding

Yoga lessen in Nederlands

Manoj Bhanot

Location: Gent
Lessen: Di
Website www.yogastudiogroenevallei.be
Email: manoj@yogalife.org

Hatha yoga, Yoga Nidra, Corporate Yoga, Private Classes, Teachers Training, Lectures, Workshops

Yoga lessen in Engels

Greet Swinnen

Plaats: Destelbergen, Sint-Lievens-Houtem, Belsele, Gent, Sint-Amandsberg
Lessen: Ma to Za 
Website: www.emotionalwellbeing.be
Email: greet@emotionalwellbeing.be

Dynamic Hatha Yoga, Meditation, Meditative Yin Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Herlien Blaton

Plaats: Gent
E
mail: herlien_blaton@hotmail.com 

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Yves Barbion

Plaats: Gent & Wetteren
Lessen: Woe & Za
Websites: www.yoga-delotus.be
www.yogastudiogroenevallei.be
Email: yves.barbion@gmail.com 

Hatha Yoga, Yin Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Anne-Laure Rondel

Plaats: Gent
Lessen: Za
Website: www.yogastudiogroenevallei.be 
Email: anne-laure.rondel@telenet.be

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands, Frans en Engels

Hilde De Jonge

Plaats: Gent
E
mail: hilde@macphi.com

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Nadine Vanmanshoven

Plaats: Ghent
Website:  Nadine Vanmanshoven
Email:nadinevanmanshoven@hotmail.com

Hatha Yoga, Teachers Training, Meditation

Yoga lessen in Nederlands

Patrick De Vleeschauwer

Plaats: Gent
Schedule: Patrick De Vleeschauwer
Email:Patrick.devleeschauwerdd@gmail.com

Hatha Yoga, Teachers Training, Meditation

Yoga lessen in Nederlands

Klaartje De Buck

Plaats: Gent
Lessen: Ma, Do, Vr, Za
Website: www.yogastudiogroenevallei.be 
Email: klareyoga@gmail.com 

Hatha, Flow & Yin yoga, workshops, individual sessions, corporate Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Stefanie Vandevijvere

Plaats: Gent
Email: stefanie.vandevijvere@gmail.com 

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands en Engels

Emmie Vanneste

Plaats: Gent
Email: emmievanneste@yahoo.com  

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands and Engels

Yoga lessen in Brussel

Jimena Fernandez Rosso

Plaats: Brussel, Uccle, Ixelles, Antwerpen, Rotselaar, Leuven, Groot-Bijgaarden
Lessen: Ma tot Zon
Website: www.yogatimewithjime.com
Email: yogatimewithjime@gmail.com

Hatha Yoga, Yin Yoga, Vinyasa Yoga, Power Yoga, Soft Flow, Private classes

Yoga lessen in Engels

Anne Severyns

Plaats: Brussel, Elsene
Lessen: Ma to Zon
Website: www.sukha.be
Eemail: contact@sukha.be 

Restorative Yoga, Rejuvenating Massage, Seasonal Ayurveda, Yoga and Sattvic Nutrition Retreats

Yoga Lessen in Nederlands

Elena Dany

Plaats: Brussel, Uccle, Sint-Genesius-Rode, Beersel
Lessen: Ma tot Zat
E
mail: elena.dany.yoga@gmail.com

Hatha Yoga, Yin Yoga, Private Classes, Corporate Classes

Yoga lessen in Engels, Frans en Russisch

Ali Sungur

Plaats: Brussel, Uccle
Lessen: Woe, Vr, Za
Website: www.yoga-everest.be
Email: sungur.ali@gmail.com

Yoga Studio, Hatha Yoga, Hatha Flow

Yoga lessen in Engels

Sarah Rillaert

Plaats: Brussel
Website: www.sarahforyoga.be
Email: sarah.rillaert@gmail.com

Hatha Yoga, Private classes

Yoga lessen in Nederlands

Rosa Rochman

Plaats: Brussel
Lessen: Do
Website: www.ouvreteschakrasmeuf.org
Email: rosa.rochman@gmail.com

Hatha Yoga, Private Classes

Yoga Lessen in Frans

Nadia Pieros

Plaats: Brussel
E
mail: n.m.pieros@gmail.com

Yoga lessen in Engels

Simone Weichmann

Plaats: Brussel, Ixelles
Lessen: Woe
Website: www.soulyoga.eu
Email: simone@soulyoga.eu

Hatha Yoga

Yoga lessen in Engels

Tina Atanasova

Plaats: Brussels
E
mail: tina.ilieva.atanasova@gmail.com

Hatha Yoga, Corporate Yoga

Yoga lessen in Engels

Lindell Nuyttens

Plaats: Brussel
Website: www.lindellyoga.com

Hatha Yoga, Yin Yoga and Myofascial Release Techniques

Yoga lessen in Nederlands, Engels, Portugees en Frans

Krisztina Stump

Plaats: Brussel
Email: stumpk@gmx.net

Hatha Yoga, Private Classes

Yoga lessen in Engels

Gaby Geysens

Plaats: Brussel
E
mail: gabyfashion@skynet.be 

Hatha Yoga, Yin Yoga, Corporate Yoga, Private classes

Yoga lessen in Nederlands en Engels

Sophie De Vylder

Plaats: Brussel
E
mail: sodevyl@gmail.com

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Madeleine de Bergeyck

Plaats: Brussel
E
mail: madeleinedebergeyck@gmail.com 

Hatha Yoga, Yin Yoga, Corporate Yoga

Yoga lessen in Frans en Engels

Veronika Makarenko

Plaats: Brussel
Email: veronikamak88@gmail.com

Hatha Yoga

Yoga lessen in Russisch, Frans en Engels

Monika Neumann

Plaats: Ternat
Lessen: Di
Website: www.yogatone.be
Email: infoyogatone@gmail.com

Hatha Yoga, Corporate Yoga

Yoga lessen in Engels en Nederlands

Aiko Janssens

Plaats: Brussel
Email: aiko.janssens@hotmail.com

Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Private classes

Yoga lessen in Engels en Nederlands

Cristina Rubio

Plaats: Brussel, Anderlecht, Ixelles
Lessen: Ma to Zon
Email: cristina.rubio.dlm@gmail.com

Hatha Yoga, Yin Yoga, Restorative Yoga, Private classes

Yoga lessen in Engels, Frans en Spaans

Valérie Vankelst

Plaats: Wolvertem
Email: valerie@movedanceheal.be
Schedule: http://movedanceheal.be/

Hatha yoga, Yin yoga, Relax & Restore yoga

Yoga lessen in Nederlands

Yoga lessen in Vlaams-Brabant 

Sarah Jabloune

Plaats: Leuven
Lessen: Ma tot Zon
Website: sajayoga.be
Email: info@sajayoga.be

Yin Yoga, Hatha Yoga, Vinyasa, Workshops

Yoga lessen in Nederlands

Catherine Stynen

Plaats: Rotselaar
E
mail: catherine.stynen@gmail.com

Hatha Yoga, Yin Yoga, Restorative Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Anouch D’Hertog

Plaats:  Boortmeerbeek 
E
mail: anouch.dhertog@telenet.be

Hatha Yoga

Yoga lessen in Engels en Nederlands

Leen Tyrions

Plaats: Leuven
Lessen: Di, Do, Vr
Website: www.facebook.com/yogaleentyrions
Email: leentyrions@hotmail.com

Hatha Yoga

Yoga lesen in Nederlands

Yoga Lessen in Oost-Vlaanderen

Nele Temmerman

Plaats: Deinze
Lessen: Ma- Zo
Website: www.demovementstudio.be
Email: nele@demovementstudio.be

Hatha Yoga, Restorative Yoga, Yogilates, Coaching through Yoga & Creativity

Yoga lessen in Nederlands

Ulrike Vincent

Plaats: Deinze
Lessen: Do – Zo
Website: www.uyoga.org
Email: UYoga7@gmail.com

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Diana Elizalde

Plaats: Zottegem, Oudenaarde
Lessen: Ma tot Za
Website: hotyogaoudenaarde.be
Email: janyelizalde@hotmail.com

Hatha Yoga, Yin Yoga, Bikram Yoga, Yogalates, Family, Kids and Teen Yoga

Yoga lessen in Nederlands en Engels

Wout Maes

Plaats: Zwalm
Email: levensvuur.info@gmail.com

Hatha Yoga & Meditation, Corporate Yoga, Private Classes

Yoga lessen in Nederlands

Christel Cleys

Plaats: Kruibeke
Website: www.degoedinjevelschool.be
Email: vanzelfleven@gmail.com

Hatha Yoga, Private classes

Yoga lessen in Nederlands

Barbara De Lange

Plaats:  Nevele
Website: www.barbaradelange.be
Email: info@barbaradelange.be

Hatha Yoga, Yoga Nidra

Yoga lessen in Nederlands

Pascale De Craecker

Plaats: Grembergen 
E
mail: pascale.decraecker@gmail.com

Hatha Yoga, Yoga Nidra, Yin Yoga, Myofasciale release, Restorative Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Nadja Versin

Platas: Sint-Gillis-Waas
Lessen: Woe
Website: www.zenenco.be
Email: nadja@zenenco.be

Hatha Yoga, Meditation

Yoga lessen in Nederlands

Sofie Ameloot

Plaats: Eke
Email: sofie.ameloot@huurland.be 

Hatha Yoga, Relaxing Yoga, Corporate Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Mieke Ghequière

Plaats: Sint-Denijs-Westrem
E
mail: yogametmieke@gmail.com
Website: https://yogametmieke.be/ 

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Valérie Saverys

Plaats: Kalken, Destelbergen
Lessen: Ma to Do
E
mail: valeriesaverys@gmail.com
Website: www.yoganestje.com 

Hatha Flow, Yin Yoga, zachte Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Yoga Lessen in Antwerpen

Elize Tikmane

Plaats: Mechelen
Lessen: Ma, Di, Woe
Website: elize.yoga 

Hatha yoga, Yin Yang yoga, Yoga Nidra, Antastha yoga, private classes, Corporate Yoga

Yoga Lessen in Engels en Nederlands

 

Walter Bauwens

Plaats: Edegem
Lessen: Woe
Website: www.belgiumyogi.com  
Email: w.bauwens@me.com

Meditative Hatha Yoga, Chair Yoga, Corporate Yoga, Guided Meditation , Holistic Coaching, Massage and Energetic Treatments

Yoga lessen in Nederlands, Engels en Portugees

Heidi Wittevrongel

Plaats: Antwerpen, Deurne, Merksem
Lessen: Ma, Di, Woe, Za
Website: www.antwerpaerial.be
Email: h.wittevrongel@gmail.com

Hatha, Vinyasa and Aerial Yoga

Yoga lessen in Nederlands en Engels

 

Evi Verstappen

Plaats: Antwerpen
Email: evi.verstappen@skynet.be 

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands en Engels

Karin Paeschuyzen

Plaats: Antwerpen
E
mail: Karin.paeschuyzen@telenet.be 

Mindfulness-Yoga, Chair yoga, Corporate Yoga and Restorative Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Pia Govaerts

Plaats: Herentals – Noorderwijk
E
mail: piagovaerts@yahoo.com
lessen: Di, Vr, Za
Website: http://www.piagovaerts.com/ 

Hatha Yoga, Tin Yoga, Yoga Nidra, Pre- and Postnatal Yoga, Trauma Therapy Yoga, Femininity Meditation, Corporate Yoga, Shiatsu Relax Feet Massage, Workshops, Lecture

Yoga lessen in Nederlands

Yoga Lessen in Limburg

Elke Wieërs

Plaats: Genk
Lessen: Di
Website: www.elkewieers.com
Email: info@elkewieers.com

Hatha Yoga

Yoga lessen in Nederlands

Kathy Hellemans

Plaats: Sint-Truiden
Lessen: Ma tot Vr
Website: www.dekas.be
Email: info@dekas.be

Hatha Yoga, Restorative flow

Yoga lessen in Nederlands

Nathalie Christiaens

Plaats: Hasselt
Lessen: Ma tot Zo
Website: www.facebook.com 
Email: nathalie@yogabeau.me  

Hatha Yoga, Relaxing Hatha and Yin Yoga, Yoga Nidra, Vinyasa, Meditation, Corporate Yoga, Pilates

Yoga lessen in Nederlands en Engels

Yoga lessen in West Vlaanderen

Marina Cosgrove

Plaats: Groepspraktijk Tille, Varsenare
Lessen: Di, Woe, Za
Website:  https://groepspraktijktille.be/yoga/ 
Email: yoga@groepspraktijktille.be

Hatha Yoga, Chair Yoga

Yoga lessen in Engels en Nederlands

Yoga lessen in Waals-Brabant

Titta Rosvall-Puplett

Plaats: Genval
Website: www.anandamaia.yoga 
E
mail: titta@anandamaia.yoga 

Small group Hatha Yoga classes on Friday and Monday mornings in Genval, Corporate Yoga classes per agreement.

Yoga lessen in Engels en Frans

Yogalife Belgium GCV

Henri Dunantlaan 18/301
9000 Gent
+32 493 811 813
manoj@yogalife.org

BTW BE0713.905.449
IBAN BE69 3631 8116 1078 - BIC BBRU BE BB

Let's start a conversation